میز بار در فضای باز

میز بار در فضای باز

میز بار در فضای باز ، هر زمان که مبلمان برای فضای باز خریداری می کنید، باید به مواد نگاه کنید تا مشخص کنید که این قطعه چقدر می تواند در برابر عناصر مقاومت کند. برخی از مواد محبوب عبارتند از چوب ساج که بادوام است و به طور طبیعی در برابر کپک مقاوم است. رتن های پلیمری  یکی دیگر از مواد رایج است که ارزان و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است. با این حال، می توانید مبلمان فضای باز را نیز پیدا کنید که از رتن های پلیمری با ساختار آلومینیومی یا سایر انواع چوب ساخته شده باشد.

در این مقاله قصد داریم در ارتباط با میز بار فضای بار یا روف گاردن ساخت شرکت بورنووی صحبت کنیم با ما در ادامه همراه باشید:

مبلمان حصیری در دهه ۱۹۸۰ بسیار محبوب بود. هم اکنون این نوع استایل بار دیگر مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است. این نوع لوازم و مبلمان به دلیل داشتن حال و هوای استوایی و طبیعی گزینه خوبی برای تنوع دادن به انواع سبک های مختلف دکوراسیون از جمله سبک های مدرن و تلفیقی است. تنها با اضافه کردن دو یا سه نوع وسیله حصیری می توانید فضایی دلچسب و پر انرژی را در منزل خود ایجاد کنید.

میزهای بار در فضای باز در سبک های مختلفی تولید می شوند، بنابراین مطمئناً می توانید یکی را پیدا کنید که مطابق با سلیقه خودتان باشد. میزهای چوبی ساده جذابیت کلاسیکی دارند که با هر سبکی به خوبی کار می کنند، اما میزهای حصیری، از جمله میزهای مدرن شیک در این راستا می باشد.

گروه تولیدی بورنووی در راستای میز های بار از سه هندسه دایره مستطیل و مربع استفاده کرده است تا هر کاربری بسته به نیاز و فضایی که دارد بتواند از این محصولات استفاده کند.

میز بار  و محصولات بورنووی در هر خانه یا محیطی اعم ازکافه ها، ادارات و یا رستوران ها بخشی از دکوراسیون داخلی آن را شامل می شود. این نوع از دکوراسیون جنبه ای شخصی تردر محیط به وجود آورد. این نوع میزها انواع مختلفی دارند که در این مقاله انواع مختلف آن بررسی شد. و عکس هایی در این رابطه قرار داده شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *