مبلمان تراس

مبلمان تراس فضای باز : بهترین گزینه برای تراس یا حیاط شما! با شروع بهار، یکی از اولین کارهایی که انجام خواهید داد این است که مبلمان فضای باز خود را از انبار بیرون بیاورید و در تراس یا حیاط خانه خود قرار دهید. اما اگر احساس می‌کنید مبلمان باغی شما کمی قدیمی شده است، باید بدانید که امروزه ده‌ها گزینه مختلف وجود دارند که می‌توانند لذت محیط بیرون را برایتان دوچندان کنند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که در مورد نحوه استفاده از فضای بیرون خود فکر کنید. آیا شما برای بسیاری از افراد مهمانی‌های بزرگ برگزار می‌کنید، یا اصلاً محافل خودمانی و صمیمی دارید؟ آیا در فصول خنک و گرم سال، زمان زیادی را در بیرون از خانه هستید؟ این‌ها سؤال‌های مهمی هستند.

مبلمان تراس فضای باز : مبلمان حصیری

مبلمان حصیری گروه تولیدی بورنووی برای هر محیط متناسب با هر آب و هوا است. هنگام خرید این مبلمان به یاد داشته باشید که بافت فشرده معمولاً حاکی از کیفیت خوب حصیر است. برخی از مدل‌های مبلمان حصیری برای گرفتن آفتاب و برنزه کردن در زیر نور خورشید استفاده می‌شوند.

نکات مهم مبلمان فضای باز : بهترین گزینه برای تراس یا حیاط شما!

خرید مبلمان باغی تقریباً همانند انتخاب مبلمان داخل منزل است، اما با کمی تفاوت که در زیر شرح داده شده است:

آب و هوای شهر خود را در نظر بگیرید

آیا هوای منطقه‌ زندگی شما گرم و خشک است یا در نزدیکی ساحل زندگی می‌کنید؟ آیا نم نم باران را تجربه می‌کنید؟ شرایط گرم و خشک می‌توانند باعث ترک‌خوردگی چوب شود. بادهای شدید می‌تواند مبلمان آلومینیومی یا پلاستیکی سبک را به پرواز در آورند، و با مبلمان آهنی در برابر نور مستقیم آفتاب داغ می‌شود! بهترین انتخاب شما مبلمان فضای باز بورنووی است.

فضای خود را اندازه بگیرید

در نظر بگیرید که چقدر فضا دارید و چگونه باید مبلمان خود را در آن تزئین کنید. آیا یک بالکن بلند و باریک دارید یا یک حیاط پهن و گسترده؟ از فضا و شکل بالکن، پاسیو یا ایوان خود برای تعیین اندازه مبلمان فضای باز استفاده کنید. حتما فضای خالی را در اطراف مبلمان در نظر بگیرید تا شرایط برای رفت‌وآمد فراهم باشد. اگر فضایی گرد دارید، حتما از میز گرد و اگر فضایی  چهاروجهی دارید، میز مستطیلی یا مربعی را خریداری کنید.

تعیین کنید که مبلمان خود را در کجا قرار دهید

آیا مبلمان شما روی زمین نرم و چمن یا روی یک سطح سخت مانند یک تخته چوبی یا تراس سنگ‌فرش شده قرار می‌گیرد؟ این به شما کمک می‌کند موادی را انتخاب کنید که برای محیط اطراف شما مناسب باشد. چوب‌های نرم مانند کاج را روی یک سطح چمن و در یک منطقه مرطوب قرار ندهید. رطوبت ناشی از زمین می‌تواند باعث پوسیدگی چوب شود. رطوبت همچنین می‌تواند باعث خوردگی برخی از فلزات نیز شود.

به میزان راحتی توجه کنید

شما برای استراحت از مبلمان فضای باز خود استفاده خواهید کرد، بنابراین مدلی را انتخاب کنید احساس راحتی بسیاری داشه باشید. حتی اگر صندلی‌های شما با بالشتک اضافی ندارد، می‌توانید کوسن و بالش مخصوص خریداری کنید. میزان نرمی و سفتی بالشتک‌ها را نیز بررسی کنید و ببینید آیا مطابق بر سلیقه شما و دیگر اعضای خانواده است یا خیر! همچنین به جنسیت پارچه مبلمان نیز توجه کنید که دارای کیفیت و دوام بالایی باشد.

بودجه خود را در نظر بگیرید

در پایان بودجه شما تعیین می‌کند چه چیزی می‌توانید خریداری کنید. اگر توان مالی بالایی دارید، به سراغ بهترین برند و کیفیت باشید،اما ارزان‌ترین گزینه می‌تواند مبلمان پلاستیکی باشد.

از کجا مبلمان باغی بخریم؟

مبلمان باغی انواع زیادی دارد که دست خریداران را برای انتخاب هر کدام باز نگه می‌دارد. چه به دنبال میز و صندلی‌هایی برای ناهار خوری در فضای باز باشید یا صندلی برای آفتاب گرفتن، باید مبلمان فضای باز مورد نیاز خود را به درستی بشناسید. بنابراین، برای انتخاب بهترین قطعات می توانید به سراغ گروه تولیدی بورنووی بروید. اگر فضای بیرون خانه حال و هوای شما به کلی تغییر می‌دهد و احساس تازگی را در شما تزریق می‌کند، پس بهتر است به فضای بیرون خود اهمیت بیشتری دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *