چیدمان دکوراسیون فضای باز

چیدمان دکوراسیون فضای باز مانند تراس به اندازه دکوراسیون داخلی خانه اهمیت دارد. چیدمان تراس خانه و فضای بیرونی منزل با مبلمان و گل و گیاه می تواند جذابیت خاصی را به فضای بیرونی بدهد.

خرید مبلمان فضای تراس

برای خرید مبلمان فضای تراس و چیدمان دکوراسیون فضای بازگزینه های مختلفی وجود دارد. در این مبحث بیشتر به میزان فضا و شرایط تراس باید توجه کنیم و سپس بر حسب کزینه هایی که در اختیار دارید، بین آن ها براساس سلیقه خود یکی را انتخاب کنید.

برای چیدمان دکوراسیون فضای باز شما را تنها نخواهیم گذاشت، شما مشتریان خوش سلیقه می توانید به گروه تولیدی بورنووی  اعتماد کنید و خود را برای تغییری بزرگ آماده کنید.

مبلمان فضای باز از آن جا که در معرض آب و هوا، رطوبت و گرد و خاک قرار می گیرد نسبت به سایر کالاها شرایط نگهداری خاص تری دارد. مبلمان  حصیری با الیاف های پلی راتان بهترین گزینه برای خرید مبلمان فضای تراس می باشد.

اگر آمادگی این را پیدا کرده اید که از فضای تراس خود استفاده کنید می توانید به سراغ بخش مبلمان فضای باز  و محصولات باغی و ویلایی تولیدی بورنووی سری بزنید.

انواع روش های چیدمان مبلمان تراس

  • چیدمان با توجه به بزرگی و کوچکی

اگر تراس بزرگی دارید، می توانید مبلمان فضای باز را در ابعاد بزرگتری خریداری کنید همچنین از بالشت های نرم یا کوسن های متناسب با هر فصل را انتخاب کنبد و به فضای خود جلوه گرم و دنج تری بدهید.

اگر تراس شما کوچک است بسته به میزان تراس خود از میزها و صندلی های مناسب محیط در رنگ های دلخواه خود استفاده کنید.

  • چیدمان با توجه به ویو

ویو تاثیر زیادی بر چیدمان مبلمان حصیری تراس دارد. فارغ از مبحث بزرگی یا کوچک بودن تراس اینکه بتوانید با مبلمان فضای باز ویو جدیدی ایجاد کنید کاری بسیار مهم و خارق العاده است.

اگر جلوی ویو تراس شما ساختمان یا منظره چندان جالبی نیست سعی کنید طبیعت را با گلدان های حصیری به فضای باز موجود در مزل خود بیاورید.

  • چیدمان براساس فصل آب و هوا

براساس فصل ها چیدمان محیط تراس را می توان تغییر داد با قرار دادن مبلمان حصیری فضای باز و همچنین رنگ کوسن ها و قراردادن گل و گیاه در محیط تراس می توان شرایط فصل ها را تحت کنترل دربیاوریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *