سینی شناور ضدآب

سینی شناور ضدآب

فصل تابستان است و آبتنی‌ های طولانی که برای فرار از گرما به آن رو می‌ آوریم. اما خوردن یک نوشیدنی خنک وسط استخر و یا یک میان وعده خوشمزه شاید تا چند سال پیش امکان پذیر نبود. اما اکنون یک محصول نوین در اختیار شماست تا هم نوشیدنی و هم وعده غذایی خود را درون استخر میل کنید. سینی شناور محصولی نوین و لاکچری بورنووی است که می‌ توانید خوراکی‌ ها و نوشیدنی‌ های مورد علاقه خود را روی آن قرار داده و از تابستان و آب تنی خود لذت ببرید. در ادامه بیشتر در مورد خرید سینی شناور ضد آب استخری و استفاده‌ های آن صحبت می‌ کنیم.

کاربرد سینی شناور استخری
بیشتر افرادی که در خانه استخر خصوصی دارند و یا در وان حمام می‌‌ کنند، بدشان نمی‌ آید که یک خوراکی یا نوشیدنی خنک را امتحان کنند. سینی استخر شناور دقیقا برای همین کار درست شده است. این سینی چوبی سبک است و می‌ توانید خوراکی‌ های مورد علاقه خود، یک وعده غذایی یا میان وعده و یا نوشیدنی‌ های خنک خود را روی آن قرار دهید. در مورد خیس شدن سینی هم خیالتان راحت باشد.

این سینی ضد آب بوده و به طوری طراحی شده که بر روی آب شناور باقی خواهد ماند. از این سینی علاوه بر استخر، در وان حمام و حتی دریا هم می‌ توانید استفاده کنید.
ویژگی‌ های سینی شناور استخر
دشمن همه لوازم چوبی آب است. کمی رطوبت و آب می‌ تواند چوب را دچار خوردگی و پوسیدگی کند. از آنجا که سینی‌ های شناور استخری از جنس الیاف حصیری هستند، ممکن است این نگرانی را داشته باشید که سینی به مرور زمان خراب شود. اما این سینی‌ ها دارای ویژگی‌ هایی هستند که آن را برای استفاده در محیط‌ های دارای آب و دارای رطوبت مناسب کرده است. این ویژگی‌ ها به شرح زیر هستند:

در ابعاد مختلفی تولید می‌ شوند. مهمترین مساله‌ ای که در هنگام خرید سینی شناور به آن توجه می‌ کنند، ابعاد آن است. این سینی‌ ها در ابعاد مختلف تولید می‌ شوند تا نیاز کاربران با استفاده‌ های متفاوت را به خوبی پوشش دهد.

سینی دارای دسته و لبه بلند است. دسته دار بودن سینی حمل آن را بسیار ساده می‌ کند. همچنین داشتن لبه‌ های بلند از ورود آب به داخل سینی و یا ریختن خوراکی‌ های داخل آن جلوگیری می‌ کند.
کاملا ضد آب است. این سینی‌ ها اگرچه از جنس چوب‌ اند، اما کاملا ضد آب بوده و آب و رطوبت به درون آنها نفوذ پیدا نمی‌ کند.
قابل شستشو با مواد شویند. ب سینی شناور استخری به طوری طراحی شده تا بتوانید آن را با یک اسکاج نرم و مایع شوینده بشویید. اما در نظر داشته باشید که آب نباید جوش باشد. همچنین نباید سینی را درون ماشین ظرفشویی قرار دهید.
سینی در برابر حرارت و یا رطوبت دچار خمیدگی نمی‌ شود. سینی شناور مخصوص استخر به طوری طراحی شده که این عوامل بر روی شکل ظاهری آن تاثیر منفی نخواهد داشت.

سینی در برابر مواد غذایی نیز مقاوم است. ممکن است بر روی سینی خود خوراکی‌ هایی قرار دهید که قابلیت اسیدی داشته باشند. ریختن کمی آب پرتقال، آب لیمو، یا لیموی تازه، غذای داغ و… می‌ تواند به راحتی چوب را خراب کند. اما خوشبختانه این سینی‌ ها در برابر خوراکی‌ های اسیدی و داغ کاملا مقاوم‌ اند.
کفی سینی ضد لغزش است. بدون شک قرار دادن این سینی‌ ها روی استخر و یا وان حمام سبب می‌ شود تا با موج آب حرکت کنند. از آنجایی که کفی سینی ضد لغزش است، ظروف شیشه‌ ای و حتی خوراکی‌ های شما لیز نمی‌ خوردند و موج آب آنها را به این طرف و آن طرف سینی نمی‌ ریزد.

سخن آخر

دنیای امروز به دنبال عرضه محصولاتی است که زندگی را برای ما ساده‌ تر کند. سینی شناور استخری و خرید آن یکی از کارهایی است که می‌ توانید برای راحتی بیشتر خود انجام دهید. محصولی سبک و جمع و جور که با لبه‌ های بلند و دسته‌ هایی که در دو طرف خود دارد، به شما کمک می‌ کند ظروف غذا و لیوان‌ های بلند را بدون لیز خوردن و ریختن درون سینی قرار دهید. با این محصول درون استخر، دریا و یا حتی وان حمام خود از خوردن یک وعده غذایی و یا نوشیدنی مورد علاقه خود حسابی لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *